Elisabeth Merlicek
(Wien 1911-1988) Rückseite betitelt "Herbstgezweig", rechts unten signiert E. Merlicek, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 120 cm, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
04.05.2016 - 15:18
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Elisabeth Merlicek
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.05.2016 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.04. - 04.05.2016 |